Zbiorniki

tankomat-zbiorniki-baner

Aby zapewnić kompleksową obsługę naszym klientom oferujemy możliwość zakupu lub dzierżawy zbiorników dwupłaszczowych z polietylenu o pojemności 1.500l, 2500l lub 5.000l przeznaczonych do gospodarowania i magazynowania oleju napędowego.

Posiadanie zbiornika zapewnia:

  • Zakup większej ilości paliwa umożliwiający osiągnięcie większych rabatów
  • Oszczędność czasu

 

Zbiorniki wyposażone są w układy dystrybucji. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia zbiornika w system monitoringu dozowania oleju z kartami i kluczami dostępu (podwójna identyfikacja pojazdu oraz kierowcy), które pozwalają w pełni kontrolować rozchód i zużycie paliw co zapewni kompleksowe, automatyczne prowadzenie gospodarki paliwowej w firmie. Dodatkowe opcje: cyfrowy licznik, filtr do paliwa, wskaźnik poziomu paliwa.

Dz. U. z 7 czerwca 2010 Nr 109 poz. 719. Rozdział 3 a 11.1 „Dopuszcza się przechowywanie paliw płynnych klasy III, na potrzeby własne użytkownika, w zbiorniku naziemnym dwupłaszczowym o pojemności do 5000 litrów.”

Zbiornik standardowo wyposażony jest w:

  • pompę
  • analogowy licznik
  • wąż dystrybucyjny
  • pistolet automatyczny

Dzierżawa:

Dla klientów zainteresowanych stałą współpracą w zakresie dostawy oleju napędowego proponujemy korzystne warunki dzierżawy zbiorników.
Klientom przekazujemy w dzierżawę układy dystrybucyjne z dwupłaszczowym zbiornikiem o pojemności do 5000 litrów.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą zbiorników prosimy o kontakt: zbiorniki@tank.pl lub wypełnienie formularza: WYNAJEM

 

WWW.TANKOMAT.PL